تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
تاريخ : 18 مرداد 1396 | 17:48 | نویسنده : adorama | بازدید : 1239

همراه «پری نخلستان» به کمک بچه‌های خرمشهر برویم

­

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان همراه «پری نخلستان» به کمک بچه‌های خرمشهر برویم – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی انتشارات قدیانی، در جنوبی‌ترین شهر ایران، «خرمشهر»، پسری به اسم «صالح» بهمراه پدر و مادر زندگی می‌کرد. همه ایشان را صالی صدا می‌زدند. صمیمی‌ترین دوست ایشان بهنام بود که بهمراه ننه‌صفورا زندگی می‌کرد. سالی هرسال تابستان بهمراه خانواده به شیراز می‌رفت.

ایشان یک تابستان که صالی فارغ از همه چیز در خرمشهر ماند، عراقی‌ها خرمشهر را اشغال کردند. آنها هر مکان را بمباران کردند. بمبی به یک خانه اصابت کرده بود. کبوتر و کلاغ مهربانی صالی را از وجود نوزاد سه‌ماه‌ای، در آن خانه مطلع کردند و ایشان بهمراه بهنام کودک را نجات داده و به ننه‌صفورا سپردند.

برادر صالی «جاسم» برای جنگ با عراقی‌ها به شلمچه رفته بود. صالی به خواست پدر برای یافتن جاسم رفت، با اینحال در راه زخمی شد و از نو کلاغ و کبوتر مهربان به یاری ایشان شتافتند، آنها به صالی گفتند که پیش نخلی که به پری نخلستان مشهور است برود. پری نخلستان حاوی قدرت جادویی بود و مانند انسان‌ها می‌موفق شد خم و راست شود و سرسبز بود.

پری نخلستان وقتی صالی را دید، با مهربانی ایشان را دربرگرفت و مداوایش کرد. در پی حوادثی بهنام و صالی دچار دردسر می‌شوند و این دفعه نیز به کمک پری نخلستان نجات پیدا می‌کنند.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی این رمان کودکانه را در ۱۹۱ صفحه، تیراژ ۱۱۰۰ ورژن، هزینه ۱۲۰۰۰ تومان و فرصت چاپ چهارم در دست علاقه‌مندان قرار داد.

​

مبارزبلاگ

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود